top of page

המלצות

חזקי גלבוע

חזקי גלבוע

כמטפל קליני- היו לי לא מעט מטופלים מטופלים שהרגשתי תקוע איתם.
לא הצלחתי לקבל את העובדה שהם צריכים ללמוד לחיות לצד התופעות האיומות של הפוסט טראומה- לנצח.
לא הצלחתי לקבל את זה- שזה לנצח.
קבלתי המלצות- ומאז כבר למעלה מ5 שנים שהקסם הזה קורה. אני רואה אנשים שנפטרים מהטראומה. מעבדים אותה, משתחררים ממנה, וממשיכים הלאה.

אשרת מלי קלרמן

אשרת מלי קלרמן

במשך 23 השנים שלי כמטפלת למדתי ועבדתי עם מגוון רחב מאוד של שיטות מעולות. לפני 3 שנים קפץ לי פוסט על EMID ומשהו בשניר ובשיטה סיקרן אותי. בגדול, מאותו יום הקליניקה שלי השתנתה. העבודה שלי עם חרדות, דיכאונות, שינויי התנהגות, התמכרויות דברים שבעבר דרשו הרבה מאוד תרגול ועבודה בבית, כח רצון ונחישות. כל אלה מקבלים היום טיפול בתרפיית העיניים ופשוט משתנים, מפנים מקום של סבל לחיים של שפע ושמחה. אין צורך בכח רצון או תרגול, רק בהסכמה לחיות טוב ובהתמדה בהגעה לפגישות.
שניר הוא משהו מיוחד בפני עצמו, לא מוותר על אף מטפל, זמין לשאלות והצעות. הטיפול הזה וההצלחה של המטפלים והמטופלים חשובים לו ומרגישים את זה. הקליניקה שלי ב 3 השנים האלה שונה לחלוטין, גם אני כאדם, כאישה וכמטפלת שונה לחלוטין עם הידע הזה ומה שהוא פתח עבורי

ענבל לומברוזו

ענבל לומברוזו

כבר 4 שנים שאני מודה כל יום על הזכות הענקית שנפלה בחלקי.
על הזכות להיות חלק מהתהליכים הקסומים שהמטופלים עוברים ולראות את חייהם משתנים.
להיות חלק מקהילת מטפלים תומכת, צומחת, מתפתחת ביחד וגדלה כל הזמן.
להיות מלווה על ידי שניר כץ מפתח ומלמד השיטה. על הליווי הצמוד, המסור והמקצועי שלו
וחידוד והעמקת החומר דרך מפגשים, סמינרים, שיעורי העמקה וזמינות תמידית לייעוץ והכוונה.
ממליצה בחום לכל מטפל להיחשף לשיטה הזאת!

רקפת גלאור

רקפת גלאור

פשוט אין לי מספיק מילים לשבח את השיטה המופלאה הזאת. ממוקדת, יעילה, פשוטה, לא מסתובבת סביב, אלא מגיעה ישירות למקור בו נוצרה הבעיה ומשחררת אותה מהשורש.
כל כך שמחה שבחרתי ללמוד את השיטה הזאת לפני שבע שנים. מודה לך מכל הלב בשמי ובשם המטופלים שלי. רואה ניסים בקליניקה יום יום וזה מרגש אותי בכל פעם מחדש.

דורית וויס

דורית וויס

שנים שחיפשתי את השיטה שאוכל לאמץ ככלי טיפולי עבורי ועבור אחרים ואז זה קרה.. והתוודעתי ל- EMID.
כשהתחלתי להשתמש בכלי הזה, לא שיערתי שהשינויים שאראה אצלי ואצל מטופלי, יהיו כל כך
משמעותיים ואף מהירים.
EMID היא בגדר נס ופלא וההנחיה משניר אור כץ, מפתח השיטה, היא לא פחות מפורצת דרך
בעצמה, כמו המפתח - כך גם השיטה.
מודה על הזכות, האיפשור וההזדמנויות שהיא פתחה לי בחיים ומאחלת אותה לכל אדם - מטופל ומטפל!

אסתר חלאק

אסתר חלאק

כמטפלת עשרות שנים במערכת ממוסדת במקצוע קונבנציונאלי, כולל הוראה- ומשלבת גישות משלימות שלמדתי וטיפלתי... עדיין חיפשתי את המשמעות והיעוד- ואז הופיע ה-EMID! שיטה של ניקיון, ישירות, מיקוד אל עומק, (הו, כמה חיפשתי את השורשים) אמיתיות של חדות וחריפות, יושרה ואהבת אדם! הלימוד ותהליך ההכשרה מרתקים! יותר ויותר מתפתח מערך מקדם ומדרבן להתמקצע בשיטה. שניר אור כץ כמפתח השיטה, מעביר את המבניות הסדורה ובהדרגה את הוירטואוזיות האפשרית. מכשיר ומלווה בדקויות של רגישות ועם זאת קפדן לשיטתו. ההומור שזור בסטנדאפיסטיות שמאפשרת הטמעה קלה וגמישות מחשבתית. מסירות וטיפוח עם זמינות ונכונות להתייעצות - מקנים ביטחון של גב מיקצועי אמין ועוצמתי. ממליצה למטפלות.ים להעיז וללמוד את הכלי המופלא הזה שמביא ריפוי! ופותח מרחבי ואורחות חיים אפילו מעבר לרצון שמוצהר.

שי דורפמן

שי דורפמן

לפני ה EMID הייתי ״מטפל״ די מיוסר שגם לא הצליח לקרוא לעצמו מטפל באמת היה לי המון בלגאן בראש וחוסר סדר באיך לגשת למטופלים ותכלס איך באמת לעזור להם לרפא את בפצעים ולטפל בבעיה באופן מלא ! ידעתי על עצמי שאפשר לייצר ריפוי לחוויה שנקראת ״חרדה חברתית״ ובזכות ה EMID זה באמת יתאפשר השינויים בקליניקה מטורפים מאז ויש לי עכשיו סדר שמאפשר לי לגעת בהמון מקרים ולייצר ריפוי מלא והאמת שזה על קצה המזלג כי המון ממה שמתאפשר לי עכשיו זה בזכות הסופר ויז׳ן המטורף ששניר נותן והמענה הכול כך מהיר שנעשה מכל הלב ולא הייתה אפילו פעם אחת שביקשתי הכוונה והיא לא נענתה בצורה מקצועית ומדויקת ובאהבה

מיכל שקד שפירא

מיכל שקד שפירא

לפני 3.5 שנים נחשפתי ל-EMID תרפיה בתנועות עיניים ומאז ועד היום אני מטפלת רק בשיטה זו. מדובר בשיטה משנת חיים הנותנת מענה לכל בעיה שדופקת על דלתי וכמטפלת זה נותן לי ביטחון אדיר .ההשתלמויות החודשיות אצל שניר מהדקות ומחדדות את העבודה ויאמר לזכותו של שניר שהוא זמין בכל עת ולא מתפשר על איכות.

מוריאל מזרחי

מוריאל מזרחי

לפני שנתיים הוספתי לארגז הכלים שלי את תרפיה בתנועות עיניים EMID, בהמלצת חברה ללימודים, שסיפרה שזנחה את מה שלמדנו יחד שנים כידי לעשוק רק ב-EMID.
כיום בתוך מטפלת וסטג'רית בשיטה
הנפלאה הזו בקליניקה, אני עדה כל פעם מחדש לכוח האדיר וההשפעה
המבורכת על המטופלות שלי.
שיטה עמוקה, ויעילה שנותנת מענה
אמיתי בשינוי מעשי לבעיה שהמטופל
מבקש לפתור.
תודה לשניר, מורה דרך מעורב, מדויק
ואיכותי שתומך לאורך כל הדרך.זכיתי.

מאשה הלוי

מאשה הלוי

במשך שנים למדתי שיטות שונות ומשמעותיות. הן עשו את העבודה לא רע בכלל. אבל היו מקומות בהם הרגשתי חסרת אונים. בעיקר סביב חיבור הגוף לראש. שום כלים רציונליים ואפילו חווייתיים למשל לא עבדו עם עוצמת הקנאה הרומנטית. עבודה על ערך עצמי הייתה עבודה איטית מלאת מהמורות ותלוייה בהמון כוח רצון שלא יכל לעוצמת התגובה הגופנית.
מאז שגיליתי את אי אם איי די זנחתי את יתר השיטות. אין מה להשוות את יעילות השיטה הזו. לראשונה יש לי כלי שעובד באמת, בצורה שאני יכולה לסמוך עליה כמעט בעיניים עצומות ושמשנה את התגובות בגוף ומורידה את המופעלות באפס מאמץ בזמן אמת.
זו לא שיטה קלה לעבודה. אבל זה שווה את הסטאז' המפרך, את המורה הקשוח שרוצה שתהיו המטפלות הכי טובות שיש וכמובן את השינויים המדהימים שהמטופלים עוברים. אם זה לא היה ברור אני ממליצה בסימן קריאה.

גילי רונן

גילי רונן

ב- 2017 הגעתי לשניר לטיפול הראשון שלי ב EMID ועברתי תהליך מרפא שהציל אותי.
בעקבות תהליך מוצלח ב 2019 הלכתי ללמוד את השיטה והוצאתי מהקליניקה את כל שיטות
הטיפול האחרות שטיפלתי בהם שנים.
אני 4 שנים עם קליניקה מלאה מטפלת עם הצלחות מדהימות ומרפאות במבוגרים, נוער וילדים.
שניר הוא המורה הכי מסור שהכרתי העשרת החומר והצלחת התלמידים חשובה לו מאוד.
הוא משקיע ימים ולילות בדיוק של התלמידים שלו.
ממליצה בחום

אריאלה גרוס

אריאלה גרוס

במהלך השנים בעבודה בקליניקה נתקלתי בלא מעט חסמים שמונעים מאנשים את איכות החיים שהם רוצים. הכלים שהיו ברשותי היו מוגבלים וקצב ההתקדמות היה איטי.
ידעתי שאם אני רוצה להתפתח בתחום, להגשים את השליחות שלי ולעזור לכמה שיותר אנשים, עליי למצוא שיטה שתאפשר לי לרפא טראומות.
תוך כדי חיפוש אחר שיטה כזו, הגעתי ל- EMID - תרפייה בתנועות עיניים ונגלה לפניי עולם חדש ומופלא. זאת שיטה גאונית שמצליחה להוביל לריפוי מלא ולא רק ללמוד לחיות לצד הפצעים. שיטה פשוטה, מובנת אבל עם עומק אינסופי.
היום אני יכולה להודות, בפה מלא, השיטה משנה חיים!
בשורה התחתונה, השיטה אפשרה לי להיות אשת מקצוע טובה יותר ולעזור ליותר אנשים להגיע לאיכות החיים אותה הם מייחלים לעצמם

לירון אדרי

לירון אדרי

לפני שנתיים הוספתי לארגז הכלים שלי קורס EMID, מהר מאד הוא הפך לכלי העבודה היחידי בקליניקה שלי מהסיבה הפשוטה- השינויים שמטופלים חווים הם מהירים, עוצמתיים, משפיעים על כל תחומי החיים ולא ניתנים להכחשה!
חייבת לשבח את שניר, מפתח השיטה, שמעבר ללימוד בקורס מאפשר לנו לעבור סטאז' בו
הוא מדייק את עבודתנו ולא מוותר לרגע!
המסירות, הדאגה, הליווי הצמוד, הזמינות לשאלות, תהיות, חידודים שעולים במהלך הדרך.. זכות גדולה שהפכה לדרך חיים זאת ההגשמה העצמית בריפוי זכרונות טראומטים וזכות גדולה יותר היא היכולת לאפשר למטופלים לחוות חיים מלאים ולהגשים את עצמם.

מרינה גלנץ

מרינה גלנץ

עד שמצאתי את ה EMID למדתי הרבה שיטות טיפול. ובכולן חוויתי תסכול וחוסר אונים ומעט מדי אפשרויות כשפגשנו את הטראומה בקליניקה. EMID נתנה לי בטחון שכל דבר שאפגוש בקליניקה יהיה לי מענה לתת. זאת שיטה שבה יש בידיי כלי שמרפא (תרתי משמע) וכל קושי או דפוס רגשי שאפגוש יש דרך מובנית וברורה לרפא אותו.
בנוסף לזה - גם אחרי ההכשרה אנחנו לא לבד. שניר ממשיך ללוות את המטפלים בכל שלב ושלב וזה נותן בטחון מלא להכנס לקליניקה ולטפל.
אני מודה על שזכיתי להכיר, ללמוד ולטפל בשיטה בה שאפשר לרפא טראומות ולחיות חיים מלאים.

אורית יצחק

אורית יצחק

אני זוכרת את היום שהחלטתי ללמוד EMID. הגיעה אלי מטופלת שעברה טראומה קשה מאד. טראומה שהשאירה בה צלקות ומראות קשים מנשוא שלא נותנים לה מנוחה. כל כך רציתי לעזור לה וחיפשתי ללמוד שיטה שתוכל לעשות את זה. כבר בעת לימודיי שינתה השיטה את חיי. כבר בתחילת ההתמחות שלי עזרתי לאנשים רבים לשפר את איכות חייהם וכיום EMID היא אחת השיטות שמביאות מזור וריפוי עמוק לרבים מלקוחותיי. שניר מורה מסור ואכפתי ואין ספק שמחוייב להתפתחות ופיתוח השיטה ותלמידיו

נילי ווצ'ינה

נילי ווצ'ינה

כמטפלת, תמיד היה לי חשוב לעבוד עם כלים שפתרו מצבים שבהם אני חוויתי בעצמי קושי. תמיד מצאתי את עצמי מטופלת ואז מטפלת, כי אני מאמינה בלב שלם שכדי להיות מטפל "טוב" קודם כל צריך להיות מטופל טוב. להיות מטפלת EMID תרפיה בתנועות עיניים זאת אחת החוויות המטלטלות והעוצמתיות ביותר במובן הטוב של המילה. זה לא מובן מאליו להיות חלק מתהליך בו מטופלים מגיעים לקליניקה
וחווים שינויים מדהימים, משחררים משקעים וחסמים, ומרגישים בטוחים בעצמם ובמי שהם! ואני רוצה פשוט לומר את התודה הכי גדולה שלי לשניר, שעבד ועמל כל כך כך הרבה שנים, להביא את המתנה הזו לעולם. מלמד ומלווה גם בתהליך הסטאז' במסירות אין קץ. באמת שאין לי מספיק מילים לתאר כמה אני מעריכה את הרגע שבו התחלתי ללמוד לטפל בשיטה המופלאה הזאת. תודה מכל הלב.

ליאור אפרים

ליאור אפרים

מטפלת 24 שנים עד כה,
לפני 3 שנים וחצי למדתי את השיטה היחידה שמביאה ריפוי מלא לטראומות -
תרפיה בתנועות עיניים EMID,
השארתי את כל השיטות שטיפלתי בהן, בצד.
ומאז מטפלת אך ורק בה ורואה כל יום ריפוי אמיתי, שורשי וחד פעמי.
זכות ענקית והודיה מלאה.

ילנה מקושקין

ילנה מקושקין

כמטפלת בחרדות היה לי חשוב ללמוד EMID, כיוון שהשיטה יודעת לייצר שינוי במקומות שבהם שיטות אחרות לא צלחו. ולכן גם לקוחות שמגיעות אליי במצבים מאוד מורכבים מתחילות לחוות ריפוי כבר בשלבים מוקדמים וזוכות לתקווה אמיתית שמאפשרת להן להמשיך בתהליך ולייצר איכות חיים שרק הולכת ומשתפרת.
היו לי הרבה מורים לאורך השנים, אך שניר הוא המורה היחיד שאני פונה אליו כאשר אני זקוקה לעזרה, והכוונה מקצועית, כיוון שהוא תמיד זמין ומה שלא פחות חשוב- אכפת לו, והייעוץ שלו באמת מועיל

מרינה קריבוי פזי

מרינה קריבוי פזי

כשנתקלתי "במקרה" ב emid הקליניקה שלי השתנתה ללא היכר. עד אז עבדתי בכלים שונים שעזרו אבל תמיד הרגשתי שיש תקרת זכוכית שהם לא הצליחו לפרוץ והריפוי היה חלקי ולא תמיד הביא לתוצאות הרצויות. ומאז שהתחלתי לעבוד עם emid ורק emid הפכתי להיות מטפלת בטוחה שיכולה לתת מענה אמיתי לקשיים ובעיות של אנשים. כל יום אני מקבלת הודעות משמחות ממטופלים שמדווחים על שינויים משמעותיים ומבורכים. הקליניקה שלי התמלאה ומלאה ובתקופות מסוימות עם רשימות המתנה וזה משמח מאד לדעת שעוד ועוד אנשים מקבלים ריפוי אמיתי לבעיותיהם. אני מודה על היום שפגשתי את שניר. שניר הוא מורה בחסד, שמלמד ומלווה מטפלים לאורך הקורס והסטז' במסירות, מקצועיות, אכפתיות וללא פשרות במטרה להביא אותך להיות מטפלת emid מקצועית ביותר. תודה לך על כך! אין ספק שהשיטה הזו שינתה את חיי האישיים כמטופלת ואת חיי המקצועיים כמטפלת ועל כך תודה מכל הלב

מורן רותם

מורן רותם

בקליניקה שלי על הקיר תלויות מלא תעודות . בקיר השני תלויה תעודה אחת בלבד - מטפלת EMID מוסמכת. למטופלים שלי אני מספרת שלמדתי עוד דברים לפני הEMID
אבל אני עושה רק את זה למה ? כי זה באמת עובד !
שלוש שנים שמטפלת בשיטה הקסומה הזאת, הקליניקה מלאה מפה לאוזן.
הלמידה מרתקת , מעשירה ומלווה בצורה יוצאת דופן , הזמינות של שניר, הליווי, המפגשים
המעשירים והכוח של הקהילה הוא מעורר השראה.
ממליצה לכל מטפל שרוצה לעשות שינוי אמיתי שמחזיק.

חגית און

חגית און

במשך כל שנותיי כמטפלת, מלווה אנשים, אחרי הסמכות בכלים שונים, עדיין חיפשתי לכל אורך הדרך את הכלי הזה שבאמת ירפא. רציתי לראות באמת את המטופל מולי משוחרר מכבלי העבר הכואבים ומהשפעותיו. ואז מצאתי את ה EMID
פגשתי כלי חכם, עמוק, לא מתפשר, וחותר לריפוי עמוק מהשורש.
אופי הקליניקה שלי השתנה, אני זוכה לקבל הודעות משמחות שמספרות על שינוי,
שמספרות על ריפוי. מודה לשניר מורה יקר, שמעורר השראה בהגשמה שלו. בכוונה המלאה שלו באמת, להפוך
אותנו למטפלים מצויינים שייצאו לרפא את הכאב שסובב אותנו.
בהודייה גדולה על הכלי הזה, גם כמטופלת וגם כמטפלת.

נעמה פרידלנדר

נעמה פרידלנדר

מאז 2020 , אחרי שטיפלתי בעשרות אנשים, אני יודעת בבטחה ש EMID מביאה לריפוי במקומות שמקובל לחשוב ש"צריך לחיות עם הבעיה". היא מביאה לריפוי מ"סרטי האימה", מהתקפי החרדה, מהדכאון ומשלל התופעות הפוסט טראומטיות שהופכות את חייהם של אנשים רבים, לקשים עד בלתי אפשריים.
שניר כץ, מפתח השיטה הוא מורה מופלא שממעניק למטפלי EMID הכשרה הרבה מעל ומעבר לעוד קורס. במהלך וגם הרבה אחריו – שניר זמין ותומך. תהליך הסופר ויז'ן הוא מעמיק ובלי פשרות – מומלץ בחום לכל מי שרוצה היות מטפלת מעולה ועל הדרך לזכות בהתפתחות אישית.

טלי אמור

טלי אמור

כמו כל דבר טוב בחיים הגעתי לגמרי במקרה ללמוד את השיטה שבמהרה הפכה לבלעדית אצלי בקליניקה.
זו השיטה שגורמת לי בכל פעם להתרגש מחדש לאור השינויים שמייצרת אצל המטופלים. שינויים מהותיים, רוחביים ומהירים בחייו של המטופל.
אני גאה ומאושרת להיות חלק מהריפוי והצמיחה של מי שנחשף לשיטה המופלאה הזאת.
מה שבטוח אני זכיתי ובגדול

כרמית ברטוב אזולאי

כרמית ברטוב אזולאי

שניר היקר
תודה לך על שיטה קסומה, הענקת לי כלי מטורף לרפא אנשים ילדים ובני נוער.
בהחלט השיטה היחידה שמטפלת טיפול שורש עומקי בכל טראומה ונספחיה כולל דיכאון וחרדות. ריפוי שלם.

שרון פלג

שרון פלג

בשנה האחרונה EMID הפכה להיות הכלי המרכזי בקליניקה שלי. אני רואה אנשים שעוברים תהליכים מדהימים וחווים שינויים מרחיקי לכת בזמן יחסית קצר. החל ממיגרנות דרך התקפי חרדה, חרדה, דיכאון, חוויות חיים של לידה שקטה, משברים בזוגיות, פגיעות מיניות ועוד.
אני מקבלת הדרכה משניר כץ, מפתח השיטה, מרגישה שאני יכולה להתקשר ולהתייעץ בכל זמן, ההדרכה מקצועית ומלמדת. שניר מסור ומקצועי ותמיד נכון לעזור. מרגישה שאני יכולה לסמוך עליו ובמקביל לקבל תמיכה מקהילת מטפלים מקצועית ועשירה. בנוסף, לאחר הלימודים יש ימי לימוד מרוכזים שמאוד תומכים בי כמטפלת ועוזרים לי להמשיך ולהתפתח.
ממליצה בחום ללמוד את השיטה

שוהם לוי שושן

שוהם לוי שושן

היקום המדויק זימן לי את הכלי הזה שנתפר בדיוק למידותי כמטפלת, ואני גאה בעצמי
שהקשבתי לקול הפנימי שלי והיום אני עושה את צעדיי הראשונים בעולם הטיפול כשבידי אוצר
של ממש - פתרון אמיתי לכל בעיה!
תהליכים ממוקדים, מדויקים ומשני חיים, וכל היופי הוא בפשטות והגאונות שבשיטה הזאת.
כל זה מתאפשר בעייני רק בתוך תהליך הסטאז', שניר הוא מורה מסור ומדויק.

bottom of page